Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1364

  • Dodane: 3 sierpnia, 2019

  • Wyświetlenia: 65

Opis

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie mocno dobrym czasem na rynku kryptowalut. W minionym etapie media obiegła wiadomość o tym, że w przyszłym roku na rynku pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo już nie dziwi. Po tymże kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował znacznie w głowę, oraz wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wpisanie w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przedstawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest kluczowym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże spore możliwości na całe zyski, o czym świadczył nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W spraw nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam plan był dobry. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z grubą uwagą. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże kiedy KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów zdarzają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto jesteśmy w terenu, który ze szczególnym dystansem idzie do innowacyjnych projektów.

Saleta wygląda w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do indywidualnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W bliskim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, oraz na wniosku wszystek będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest banalną także lubianą osobistością nie dopiero w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej odznacza się zdrowym umysłem a w historii nie wykazywał tendencji do porywania się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszystek proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer porusza się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął opinię o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć inne usługi lub artykuły w kwestie gadżetów. Projekt ma jeszcze na celu propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o