Pitbull Patryk Vega Pełczyce

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1324

  • Dodane: 11 lipca, 2019

  • Wyświetlenia: 52

Opis

Od roku 2005 filmów opowiadających o pracy policji wyszło już dużo. Jednak ciągle nie zapomnieliśmy o drinkom z klasyków gatunku, który powstał dokładnie w tymże roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezwykle poszukiwanego i rozpoznawalnego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych materiałów i prowadzenia brutalności, Rzeczywiście istniałoby ponad a w niniejszej pracy.

Pitbull Patryk Vega Chojna

Dzięki temu filmowi wszyscy zaczęliśmy spoglądać na produkcję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą karierę działają znacznie dobrze, sumiennie, potrafią siedzieć w całości. A po godzinach wszystek spośród nich musi borykać się z naszymi problemami, które osłabiają im występowanie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Sektora ds. Zabójstw. Naszą karierę działają znacznie dobrze, sumiennie, potrafią siedzieć w całości.

A po godzinach wszystek spośród nich musi borykać się z naszymi problemami, które osłabiają im występowanie. Gebels (wykonywany przez Andrzeja Grabowskiego) musi rywalizować z kobietą, która mama się odebrać mu oddana do kontroli nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w niniejszej funkcji Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, a bardzo chce odpracować jeszcze dwa miesiące, które zostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z początku niezrozumienia ze karty ojca, znajomych, a dodatkowo w odreagowaniu na stres związany z funkcją pozostaje w coraz toż istotniejsze kłopoty z narkotykami. Metyl (w jakiego rolę wcielił się Krzysztof Stroiński) jest teraz nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić własne życie osobiste. Ostatnim członkiem świata jest Despero (Marcin Dorociński), który wydobywa się w bardzo niekomfortowej i niebezpiecznej sytuacji, wdaje się on bo w interes z córką poszukiwanego przez system przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Chojna

Strony te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który sumiennie prowadzi naszą działalność, a gra nią istnieje człowiekiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, który z łatwością rozwiązuje wszystek problem i przeciwności losu. Bohaterowie wykreowani przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Wbrew tego, że pierwsze chwili mogą wprowadzać nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i stosowania sobie pytania: O co właściwie postępuje w tym obrazie? Akcja szybko wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki rozwiązanie, że kiedy najszybciej chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Chojna

Odkrywa coraz to różniejsze aspekty praktyki w Wydziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim posługują się bohaterowie. Ale bądź ich film byłby tak praktyczny i pewny, gdyby posługiwali się poprawną polszczyzną? Wybór nie, przekleństwa i wulgaryzmy w tym wypadku nie rażą, aż tak bardzo i podkreślają charaktery postaci, oraz realia miejsca w którym tworzą.

Patryk Vega zdecydował się u młodych aktorów, postawić także na tych suchszych i znacznie lubianych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w bezpośrednich wartościach zapisali się fenomenalnie, zresztą po ich sposobie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Znacznie dobra zapisali się w sztuce policjantów, którzy pogubili się we własnym życiu własnym również muszą zawierać się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pozycji reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film jest wadę. Jest nią dźwięk, który został dokonany nie najlepiej, przez co niektórzy mogą zawierać przez ostatnie fakt z zdrowym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Chojna

Każde z budowie nie są czarno białe, pokazują nam się z nowych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który powstaje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często opisywani są jako kobiety idealne, istniejące na ochron prawa, często są bez skazy, są wspaniałe bycie, kochająca żonę a dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy prawdziwych ludzi, którzy pracują ciężką pracę, a po niej muszą zawierać się z własnymi demonami. Akurat to dokonało, że film spotkał się z tak dobrym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został uznany przez publiczność, która planowała teraz dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, umieszczają się o dużo bardziej dobre i odpowiednie.

Pitbull Patryk Vega Chojna

 

źródło artykułu PitBull

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o