Leasing Polanica-Zdrój zadzwoń 887332665

1 of
Wstecz Dalej

O Firmie

  • ID Firmy: 1543

  • Dodane: 30 października, 2019

  • Wyświetlenia: 22

Opis

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Lubin

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest banalne. Dokonujesz wyboru auta, precyzujesz szczegóły finansowe, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski działania są nie do przecenienia. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie awarii, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności kupienia leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Lubin oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Lubin będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc rozwiązanie korzystne jeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Lubin

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Komentarze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o