Finbo Szczecin

O Firmie

  • ID Firmy: 1253

  • Dodane: 5 marca, 2019

  • Wyświetlenia: 106

Opis

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który metoda pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację finansową? Przeczytaj produkt a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich użytkowników.

Finbo Pełczyce

Rynek pożyczek pozabankowych wciąż się rozwija. A nie chodzi tu ale o cenę umowie i siłę działalności. Firmy z branży dokonują coraz dużo powszechnych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo

pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właścicielowi i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie bardzo ciekawszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy firmy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ciż się, że sprawdzenia odnoszą się jedynie do tych rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej komunikują się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – stanowi duża szansa, że pożyczkodawca będzie mógł zweryfikować jej czas.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w spółce Finbo Pełczyce , wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich możliwości do 34 zewnętrznych podmiotów (w niniejszym do bliskiej konkurencji firmy). Finbo Pełczyce otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w tych podmiotach, jakimi danymi się posługiwałeś a ewentualnie spłaciłeś ją na moment. Firmy podnoszą argument, iż istnieje ostatnie potrzebne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak pozyskanie takich informacji udziela też szerokie miejsce do prac analitycznej.
Inne systemy weryfikacji

Od 2012 roku użytkownicy są okazję podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości istnieje w niniejszym fakcie przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucje pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Chociaż to podejście ma też nasze właściwości. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje mało czasu – i więc klient pewno się rozmyślić.

Dlatego opracowano nowe systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z wykorzystaniem tych aplikacji nie musisz działać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszelkie informacje połączone z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć skąd bierzesz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą a ile robisz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle cenne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz jeszcze będzie mógł spokojnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Pełczyce

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments